GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 4961813
nr 496 1813
Servisdelar
17-del 'Liljeblå' Gustavsberg [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 november 2007
kl 16:31:27
100 kr
500 kr
600 kr
650 kr